Vytápění rodinných domů

  • Je výhodné tam, kde není k dispozici zemní plyn.
  • Teplo je na dosah okamžitě.
  • Obsluha systému je jednoduchá, nemusíte roztápět kotel, skládat uhlí.
  • Zkapalněný plyn je bezpečně uložený v zásobníku u domu, kam je dovezen autocisternou.

Výhody vytápění propanem v domácnostech

  1. Pohodlí - naše vytápění a komplexní služby šetří váš čas a zajišťují absolutní komfort
  2. Jednoduchost - o zásobníky se Vám postaráme. Vy se nemusíte zatěžovat jejich údržbou. Vytápění nevyžaduje složitou obsluhu .
  3. Bezpečnost - u našich zásobníků dodržujeme nejvyšší technologické standardy pro zajištění kvality a bezpečnosti.
  4. Spolehlivost - Zajišťujeme dodávky plynu tak, aby nedošlo k jeho vyčerpání. Máme pro vás profesionální servis, který vám zaručí jistotu a pohodlí.
  5. Nezávislost - topné systémy od nás jsou nezávislé na rozvodných sítích a nejsou ohrožovány jejich poruchami. Jsou ideální do oblastí, kam není zaveden zemní plyn.
  6. Čistota - Ve srovnání s jinými palivy vzniká při spalování propanu minimální množství emisí. Nevzniká pevný odpad ani saze. Vytápění propanem šetří životní prostředí a neohrožuje vaše zdraví.

Instalace propanového vytápění

Buďte bez obav - vše za vás spolehlivě zařídí naši obchodní zástupci, kteří mají s instalacemi vytápění propanem bohaté zkušenosti. Ti vám rádi pomohou a poradí ve všech fázích realizace.

Instalace veškerých plynových spotřebičů probíhá jako v případě použití zemního plynu, včetně plynové přípojky . Přípojka je napojena na nadzemní nebo podzemní zásobník, který je umístěn poblíž objektu. Zásobník vám můžeme pronajmout a zařídíme i jeho servis a pojištění.

Schéma uložení zásobníku